Kilometry Dobra realizują więcej celów z roku na rok!

W 2014 roku zebraliśmy 240 000 zł, w kolejnej edycji aż pięć razy więcej – 1142000 zł. Za pieniędzmi kryją się zrealizowane cele, np. wybudowanie przedszkola przy Klasztorze Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu, zakup kamizelki drenażowej dla Kingi – podopiecznej Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, remont świetlicy rewalidacyjno – rehabilitacyjnej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie czy prowadzenie kompleksowej rehabilitacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej – podopiecznych Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży.

Zebrane przez nas w 2 edycji Dobro mierzyło aż 26 km, więc takich przykładów jest znacznie więcej. Poprzednie dwa lata pokazały, jak wiele można osiągnąć wspólną pracą i zaangażowaniem. 1 marca startujemy z kolejną edycją kampanii i rozpoczynamy wyścig o dobro, wierząc we wspólne zwycięstwo!

Fundacja Polski Instytut Filantropii informuje, że na swoich stronach internetowych i w aplikacjach wykorzystuje pliki “cookies”. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików “cookies”, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zobacz hymn kampanii