Dołóż swoje złotówki!

Kilometry Dobra startują 1 marca 2016r. Akcja potrwa do 5 czerwca 2016 r., więc na zbiórkę pieniędzy mamy tylko 3 miesiące! Do tej pory w akcję włączyło się ponad 40 polskich miast, w tym roku dołączył do nas także Sztokholm, a zaproszenie otrzymały Nowy Jork i Rijad. Każda z organizacji zbiera pieniądze na wybrany przez siebie cel, a powodów żeby pomagać jest naprawdę wiele. Prezes Polskiego Instytutu Filantropii i pomysłodawca kampanii mówi – Marzę o świecie, w którym ludzie sobie pomagają i codziennie robią chociaż coś bardzo małego, by świat był lepszy i piękniejszy. Może to nic oryginalnego, ale tylko dopóki nie zacznie się tego realizować. Dzięki Kilometrów Dobra każdy może mieć wkład w tworzenie lepszego świata

Na cały czas trwania kampanii ogłaszamy pełną mobilizację – chcemy wspólnymi siłami zebrać taką ilość pieniędzy, która pozwoli nam pobić rekord Guinnessa w układaniu ciągów monet. Każdy kto wesprze wybrany przez siebie cel swoją złotówką, nie tylko pomoże innym, ale także włączy się w Mistrzostwa Świata w Dobroci. Nasza akcja to jedyna kampania, która organizuje takie zawody. Jednak niezależnie od tego które miasto zbierze najwięcej pieniędzy i zwycięży w finale 5 czerwca,  każdy kto włączy się w akcję – wygrywa.

Twórcy kampanii po raz trzeci udowodnią, że dobro można zmierzyć. Co więcej, można je czynić w każdym miejscu na świecie – niezależnie od kontynentu czy kraju. Naszym celem jest, żeby jak najwięcej ludzi przyłączyło się do akcji. W poprzedniej edycji wspólnie zebraliśmy ponad milion złotych. Czy w tym roku uda się nam zdobyć więcej Kilometrów Dobra?

Fundacja Polski Instytut Filantropii informuje, że na swoich stronach internetowych i w aplikacjach wykorzystuje pliki “cookies”. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików “cookies”, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zobacz hymn kampanii