Caritas Archidiecezji Białostockiej

Cel zbiórki:

Wyposażenie pokoi dla dzieci i młodzieży z Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień METANOIA

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiKatolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień "Metanoia" jest jedną z placówek Caritas Archidiecezji Białostockiej.
Caritas Archidiecezji Białostockiej w ramach kampanii Kilometry Dobra już po raz trzeci zbiera fundusze na pomoc dzieciom i młodzieży uzależnionym od narkotyków i środków psychoaktywnych. Aby nasi młodzi podopieczni mogli w bezpiecznych i godnych warunkach odbywać swoją roczną terapię, niezbędne jest dokończenie prac remontowych budynku ośrodka METANOIA.  Na te 12 miesięcy, które są czasem leczenia i powrotu do życia w trzeźwości, placówka staje się ich drugim domem. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki do życia, tak aby czuły się tu bezpiecznie i domowo. Więcej o ośrodku można przeczytać na  stronie: www.metanoia24.pl
W dwóch poprzednich edycjach kampanii Kilometry Dobra zebraliśmy 491 000 złotych, które w całości przeznaczyliśmy na remont ośrodka „Metanoia” – była to prawie połowa sumy potrzebnej do uratowania placówki. Aktualnie budynek w stanie surowym czeka na wykończenie wnętrz oraz wyposażenie. Liczy się każda złotówka.

 

Dołóż swoje metry dobra! Pomóż nam osiągnąć wymarzony cel i wspieraj dzieci i młodzież w powrocie do zdrowia i trzeźwego życia.

 

Caritas Archidiecezji Białostockiej od 27 lat niesie pomoc wszystkim potrzebującym bez względu na wiek, płeć, narodowość czy wyznanie. Prowadząc ponad 30 placówek w Białymstoku i na Podlasiu oraz organizując liczne akcje charytatywne pomaga; dzieciom i rodzinom wielodzietnym; osobom ubogim i bezdomnym; niepełnosprawnym, chorym, starszym i samotnym; uzależnionym - młodzieży i dorosłym; migrantom, uchodźcom i repatriantom; kobietom oczekującym na urodzenie dziecka i samotnym matkom; osobom bezrobotnym i wykluczonym społecznie; ofiarom wojen i kataklizmów.

 

Więcej o nas znajdziesz na naszej stronie www.caritas.bialystok.pl oraz naszych profilach na Facebooku: Kilometry Dobra Caritas Białystok oraz Caritas Archidiecezji Białostockiej.
X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Partnerzy

Zobacz hymn kampanii