Caritas Diecezji Gliwickiej

Cel zbiórki:

Wyposażenie magazynu żywności, zakup chłodni dla wszystkich osób, rodzin i placówek korzystających z pomocy żywnościowej Caritas

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji


Caritas Diecezji Gliwickiej  po raz pierwszy bierze udział w akcji Kilometry Dobra, zbierając w ten sposób środki na wyposażenie magazynu żywności w Gliwicach, a konkretnie na zakup profesjonalnej chłodni do magazynu, która będzie służyła wszystkim osobom, rodzinom i  placówkom, które są w potrzebie i korzystają z pomocy żywnościowej Caritas.


Dzisiaj tj. 01.03.2018 odbędzie się inauguracja akcji Kilometry Dobra, tym samym wyścig po tytuł Mistrza Świata  w Dobroci.


Zbieramy siły.


Organizujemy wolontariuszy.


Liczymy na to, że również Św. Mikołaj weźmie się do pracy i zmotywuje wszystkie dzieci - małe i te większe, do hojności i zbiórki Dobra mierzonego w Kilometrach.


Mamy 3 miesiące na zebranie pieniędzy wszystkimi dostępnymi metodami: poprzez zbiórki w szkołach, parafiach, stronę internetową, aukcje, koncerty, spotkania itp. Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinnessa. Konkurencją jest układanie ciągu monet o jednym nominale – stąd Kilometry Dobra. Monety przykleja się na taśmę klejącą tworząc metrowe odcinki na placach poszczególnych miast w naszej diecezji.


Finał akcji odbędzie się 3 czerwca 2018r.


 

RUSZAMY- START


X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii