Fundacja Dator Vitae

Cel zbiórki:

Edukacja z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, szerzenie idei Honorowego Krwiodawstwa, wakacyjny wypoczynek podopiecznych Domów Dziecka

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiCele zbiórki:

- promocja idei Honorowego Krwiodawstwa w tym organizację zbiórek krwi,
- organizacja i przeprowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy w przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich
- wsparcie osób, które przez wiele lat bezinteresownie oddawały własną krew ratując życie innym, a obecnie znajdują się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej

Naszym mottem jest "Primum non nocere", a misją szerzenie idei Honorowego Krwiodawstwa oraz edukacja w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Od 2016 roku organizujemy zbiórki Krwi, rejestrujemy potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych, uczymy, jak zachować się w sytuacjach, kiedy nasza pomoc jest decydująca.
Fundacja zrzesza wolontariuszy oraz ludzi o dobrych i otwartych sercach na terenie całego kraju. Bardzo często pierwsza pomoc nie zostaje udzielona z błahych przyczyn: "nie wiem co robić" lub "boję się, że zaszkodzę". Dlatego ważna jest każda, choćby najmniejsza dawka wiedzy i umiejętności. Bardzo często słyszymy o sytuacjach, kiedy kilkuletnie dzieci stosują resuscytację krążeniowo - oddechową lub wykonują połączenie ratunkowe 112.

Drogi Darczyńco, dzięki Twojej pomocy wspólnie możemy ratować życie!

 

Organizacja wydarzeń związanych z akcją wymaga dużego nakładu pracy, poświęconego czasu oraz finansowania akcji już na etapie produkcyjnym. Do tego niezbędne jest wsparcie sponsorów, ludzi o dobrym sercu, którzy wesprą nasze działania.

Pomóc można na kilka sposobów:
- zostać naszym wolontariuszem i pomagać podczas licznych mniejszych wydarzeń
- zostać Ambasadorem akcji i pomagać nam w jej promocji
- zorganizować zbiórkę w swoim najbliższym otoczeniu, szkole lub zakładzie pracy
- wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji:

51 1140 2004 0000 3502 7737 4774

Dzięki udziałowi w "Kilometrach Dobra" pragniemy uzbierać środki, które pozwolą nam na organizację kolejnych zbiórek Krwi, edukację w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wsparcie Krwiodawców, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Ponieważ Finał Akcji zbiega się z Dniem Dziecka, połowę zebranej kwoty przeznaczymy na wakacyjny wypoczynek Dzieci z lokalnych Domów Dziecka.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Znajdziecie nas na FB, zapraszamy również od odwiedzenia naszej strony internetowej.
Fundacja "Dator Vitae"
tel: 797 33 47 69
e-mail: biuro@datorvitae.pl
KRS: 0000601931
NIP: 953 266 12 38

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Partnerzy

Zobacz hymn kampanii