Fundacja "Przyszłość dla Dzieci"

Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja oraz zakup sprzętu medycznego chorym dzieciom z Warmii i Mazur

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji


Rodzice dzieci walczących z atakującymi je chorobami zrobili już wszystko, co mogli.


Teraz czas na nas!


Już po raz czwarty zapraszamy Państwa do dobroczynności. Chęć niesienia pomocy podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” deklaruje wielu z Was i to nas cieszy szczególnie!

Piętnastoletnia już działalność Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” to indywidualna pomoc w leczeniu, rehabilitacji oraz zakupie sprzętu medycznego. Fundacyjne dzieci mają kilka tygodni, miesięcy albo lat. Ich życie naznaczone jest chorobą i cierpieniem.

Kacper chce bawić się jak inne dwulatki. By tak było, potrzebuje pomocy. Urodził się z obustronnym, głębokim niedosłuchem nerwowo-zmysłowym czwartego stopnia. W kontakcie z otoczeniem pomagają mu aparaty słuchowe na obu uszach.

Możesz sprawić, że Kacper oraz 320 innych chorych i niepełnosprawnych dzieci z Warmii i Mazur będą prawidłowo rozwijać się.

Wesprzyj nas w działaniach na rzecz chorych dzieci i zrób coś dobrego dla innych!

 

Potrzebujemy 70 tysięcy złotych!


 

Podopieczni fundacji to nasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki naszych dzieci. Pomagać im, to jak wspierać najbliższych. Wpłacając Kilometry Dobra pomożesz w zakupie sprzętów rehabilitacyjnych, będziesz współfinansował leczenie dzieci chorych na nowotwory i inne rzadkie choroby. Być może uratujesz komuś życie...

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Partnerzy

Zobacz hymn kampanii