Fundacja Znajdź Pomoc

Cel zbiórki:

Pomimo burz Karolina walczy o slońce.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiFundacja "Znajdź Pomoc" od 6 lat działa na rzecz pomocy osobom chorym, niepełnosprawnym oraz znajdującym się w kryzysie. Każdą sprawą zajmujemy się kompleksowo – od pojawienia się problemu do jego rozwiązania, co oznacza, że podopieczny otrzymuje właściwą, dostosowaną do swoich potrzeb pomoc.

Jednym z ojców założycieli Fundacji „Znajdź Pomoc” był Bartosz Kühn, człowiek nietuzinkowy, o artystycznej duszy i wielkiej determinacji do walki z chorobą nowotworową. Od momentu diagnozy nowotworu w 2006 roku wspierał innych chorych onkologicznie. Jedną z tych osób była Karolina Ceglarska, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Miłość dawała im siły do odważnego stawiania czoła wszystkim wyzwaniom. Nagły nawrót choroby u Bartka był dla wszystkich zaskoczeniem. 2 czerwca 2016 roku Bartek odszedł, przeżył wspaniałe 28 lat, w trakcie których dawał światu wiele dobra.

W 2015 roku u Karoliny zdiagnozowano nowotwór złośliwy kości udowej z licznymi przerzutami (do płuc, nerek, węzłów chłonnych, tkanek podskórnych i trzustki).  Swoje leczenie Karolina zaczęła we Wrocławiu, natomiast często jeździ do Warszawy do Instytutu Matki i Dziecka. Karolina jest po leczeniu chirurgicznym (operacja guza i wstawienie endoprotezy) oraz chemioterapeutycznym. Przyjmuje również nieredundowane w jej przypadku leki (Herceptyna, Nexavar), które mają na celu zatrzymanie choroby, a których koszt wynosi ok. 15 tyś zł miesięcznie.

Karolina to prawdziwa Fighterka, zaczęła studia, wróciła do jazdy na rowerze, każdą wolną chwilę spędza z rodziną i przyjaciółmi. Prowadzi również grupę na Facebooku: https://www.facebook.com/pomimoburzkarolinaibartekwalczaoslonce/, na której opowiada o swoim życiu.

Bartek z całych sił wspierał Karolinę, dlatego i nam zależy, aby jej leczenie i rehabilitacja była na najwyższym poziomie, a choroba – nawet jeśli się nie cofnęła, to chociaż zatrzymała na etapie, w którym obecnie jest. Dziękujemy!

Więcej o nas na stronie: www.znajdzpomoc.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/znajdzpomoc i Instagramie: @znajdzpomoc

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii