Fundacja JOKOT

Cel zbiórki:

na efektywną walkę z kocią bezdomnością

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji


Fundacja JOKOT pomaga kotom bezdomnym i wolno żyjącym. Jesteśmy organizacją niewielką, ale działamy na ogromną skalę. Prawie 300 kotów znalazło opiekę w naszych przytuliskach i domach tymczasowych, gdzie są leczone i socjalizowane, a potem oddawane do adopcji. Pomagamy również w sterylizacji kotów wolno żyjących, by zapobiegać wzrostowi zwierzęcej bezdomności – co roku organizujemy prawie 700 zabiegów.


Nasz priorytet to ograniczenie rozmnażania się kotów – bo jest ich po prostu więcej niż chętnych na nie. A żywot kota niechcianego jest zwykle smutny, bolesny i krótki. Łapiemy koty wolno żyjące, sterylizujemy je i po krótkiej rekonwalescencji wypuszczamy w miejsce bytowania.


Pomagamy również w leczeniu kotów wolno żyjących, w tym kotów dzikich i trudno obsługiwalnych. Jeśli zwierzaka da się wyleczyć, to jego kły i pazury nie są dla nas przeszkodą.


Chore, zagłodzone kocięta przemieniamy w piękne i silne futrzaki. A potem szukamy dla nich kochających i odpowiedzialnych domów.


Działamy w 100% charytatywnie, wszystkie pozyskane pieniądze przeznaczamy na pomoc kotom. Mamy status organizacji pożytku publicznego, można nam więc przekazać 1% podatku – do czego serdecznie zachęcamy!


Więcej o nas na www.facebook.com/Fundacja.JOKOT/ i www.jokot.plNasz cel to metr dobra (czyli 44 złote) na każdego naszego podopiecznego – wystarczy to na około miesiąc wyżywienia.

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii