Limanowska Akcja Charytatywna

Cel zbiórki:

Pomoc niepełnosprawnym w zakresie rehabilitacji oraz zapewnienia potrzeb koniecznych w różnych etapach leczenia

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!

O organizacjiJuż 13 rok Limanowska Akcja Charytatywna niesie pomoc niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym, którzy nie są w stanie pokryć kosztów związanych z leczeniem, są w trudnej sytuacji życiowej lub po prostu potrzebują wsparcia. Niesiemy pomoc wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Obecnie jest to aż 55 podopiecznych.

Poprzez przystąpienie do Kilometrów Dobra pragniemy zebrać środki na niesienie jeszcze większego wsparcia naszym podopiecznym – zarówno w zakresie rehabilitacji jak i zapewnienia ich potrzeb wynikających z różnych etapów kuracji.

Dlatego prosimy – przyłącz się do nas i pomóż nam pomagać! Razem możemy więcej!


 


Więcej o nas: http://lach.limanowa.eu/                                                               Facebook: http://tiny.pl/gdls3 

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Fundacja Polski Instytut Filantropii informuje, że na swoich stronach internetowych i w aplikacjach wykorzystuje pliki “cookies”. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików “cookies”, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zobacz hymn kampanii