Oratorium św. Jana Bosko - Koalicja Kilometry Dobra w Żyrardowie 2018

Cel zbiórki:

„WIĘCEJ RADOŚCI NA ODNOWIONYCH BOISKACH”.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji


ORATORIUM w ŻYRARDOWIE to wspólnota dzieci, młodzieży i wychowawców dbająca o to, by wspólnie spędzony czas był ciekawy, wartościowy i pełen radości. Patronuje nam św. Jan Bosko, dlatego za jego przykładem wychowujemy DOBRYCH CHRZEŚCIJAN i UCZCIWYCH OBYWATELI.

W naszym Oratorium zagrasz w bilarda i cymbergaja, piłkarzyki i ping-ponga, nogę, siatkę i kosza, w planszówki i na gitarze. Odrobisz lekcje i zrobisz babeczki, zjesz podwieczorek i pojedziesz na kolonię. Nawiążesz tu wiele dobrych znajomości i przyjaźni. Rozwiniesz swoje talenty, a jako Animator uczynisz wiele dobra dla innych. Krótko mówiąc dobrze spędzisz tu czas na wiele różnych, niewymienionych tu jeszcze sposobów. A w tym wszystkim piękne jest to, że w Oratorium doświadczysz jak dobry jest Bóg.

Jak wykorzystamy KILOMETRY złotówek?


Sfinansujemy naszą codzienną działalność, organizując zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz zmienimy nawierzchnię na boiskach. Dzięki Tobie i Twoim przyjaciołom możemy zebrać fundusze na nową nawierzchnię już w 2018, a nie przez kolejne pięć lat. Zatem jeśli możesz wpłacić nam 5 zł, to będziemy bardzo wdzięczni ale jeśli możesz wpłacić 100 000 zł, to tym bardziej ucieszysz nas wszystkich.

Dziękujemy więc za Twoją pomoc i zapraszamy w odwiedziny na ul. Salezjańską 7 w Żyrardowie.

Nie zwlekaj, od razu odwiedź naszą stronę http://www.oratorium-zyrardow.salezjanie.pl oraz Facebooka https://www.facebook.com/oratorium.w.zyrardowie.
X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii