Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu

Cel zbiórki:

Dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiNaszym największym sukcesem w 2017r było zebranie 65 115,90 złotych czyli 1480 metrów dobra w IV Ogólnopolskiej Kampanii Kilometry Dobra.

Dzięki temu mogliśmy prowadzić Świetlicę Rewalidacyjno – Rehabilitacyjną dla osób niepełnosprawnych intelektualnie po 25 roku życia oraz dofinansować zakup autobusu do przewozu podopiecznych naszych placówek. Wszystko to udało nam się zrobić dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz hojności ludzi o wielkim sercu.

W tym roku chcielibyśmy zebrać 100 000 zł.

 

Dzięki tym środkom możliwe będzie dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie.


 

Podopiecznymi Stowarzyszenia są dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 lat, wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego (OREW), którzy realizują obowiązek szkolny w placówce z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami oraz osoby dorosłe to uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej i Świetlicy Rewalidacyjno - Rehabilitacyjnej. Ponadto w OREW prowadzone są zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Wsparciem Stowarzyszenia objętych jest 154 dzieci
i osób dorosłych.
X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii