Miejski Ośrodek Kultury w Porębie - Pracownia Orange

Cel zbiórki:

Zakup tabletów i przeprowadzenie bezpłatnych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!

O organizacjiMisją Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie jest upowszechnianie kultury i nauki na terenie miasta Poręba. Współpracująca z nami Pracownia Internetowa Orange zajmuje się krzewieniem kultury i nauki wśród dzieci i młodzieży, a także wprowadza w świat Internetu i nowości technologicznych osoby w różnych kategoriach wiekowych.

Przyłączając się do Kilometrów Dobra mamy nadzieję wprowadzić w życie projekt bezpłatnych zajęć dotyczących rzeczywistości internetowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Projekt ma charakter edukacyjny i jest adresowany do grupy odbiorców w wieku od 6 do 65 lat. Zakup 10 tabletów umożliwi realizację zajęć, podczas których uczestnicy poznają aplikacje mobilne, ich cechy, rodzaje oraz zastosowanie. Planujemy podzielić zajęcia na różnorodne bloki tematyczne. Użytkownicy dzięki zajęciom dowiedzą się o użytkowaniu różnorakich aplikacji, ich budowie, obsłudze i zastosowaniu w życiu codziennym oraz zawodowym.

Dlatego prosimy - pomóż nam pomóc innym! Razem możemy więcej!


Więcej o nas: www.pracownieorange.pl/pracownia/poreba,    http://www.mokporeba.pl/


                                                                                                                    Facebook: www.facebook.com/mok.poreba/?fref=ts 

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Fundacja Polski Instytut Filantropii informuje, że na swoich stronach internetowych i w aplikacjach wykorzystuje pliki “cookies”. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików “cookies”, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Zobacz hymn kampanii