Cel zbiórki:

Remont i dostosowanie budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bytomiu

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiPatronujący filantrop: Matka Ewa von Tiele-Winckler

 

Cel zbiórki: Remont i dostosowanie budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bytomiu

Warsztaty Terapii Zajęciowej jest jedną z placówek Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Bytomiu. Działa nieprzerwanie od 25 lat. Uczestnikami tego ośrodka są dorosłe osoby z niepełnosprawnością, które realizują tu swoje pasje, uczą się nowych czynności a także przygotowują do wejścia na rynek pracy. Siedemdziesiąt osób ma tu zapewnioną terapię zajęciową w czternastu różnych pracowniach min. witrażu, ceramicznej, pirograficznej, ogrodniczej, krawieckiej, gospodarstwa domowego i innych. Ponadto mają zapewnioną opiekę psychologa i fizjoterapeuty. Dwudziestu pracowników dba o to, aby zapewnić uczestnikom jak najwyższą jakość pracy terapeutycznej, aby pomagać im w samorozwoju, oraz integracji ze środowiskiem.

Obecnie nasze Stowarzyszenie zbiera środki na remont i dostosowanie budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej. Pieniądze na ten cel chcemy pozyskać dzięki hojności darczyńców. W tym roku planujemy pozyskanie 150 tysięcy złotych

Pomóż nam wypełniać naszą misję i wspomóż kompleksowy rozwój naszych wychowanków. Pamiętaj że 44 złote to jeden metr dobra – im więcej metrów tym bliżej celu!

Więcej informacji uzyskasz u koordynatora akcji: Adam Mstowski, 501580398, adam.mstowski@psonibytom.org , oraz na naszych profilach na facebooku:

https://www.facebook.com/wtz.psoni.bytom/

https://www.facebook.com/OrewBytom/

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy