Cel zbiórki:

Organizacja akcji "Biegiem Po Zdrowie" w 100 miejscowościach Polski.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiPatronujący filantrop: ks. Franciszek Bażyński

 
Projekt akcji "Biegiem Po Zdrowie" powstał 5 lat temu w Gminie Godów, którego celem było zachęcenie mieszkańców do większej aktywności fizycznej. I tak co roku spotykamy się w ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.00 od kwietnia do października aby wspólnie rekreacyjnie pobiegać lub pochodzić z kijkami dla zdrowia i lepszego samopoczucia. W każdym miesiącu w zależności od warunków atmosferycznych w akcji Biegiem Po Zdrowie w Godowie uczestniczy od 65 do 123 osób.


W tym roku akcja "Biegiem Po Zdrowie" ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ bieganie i maszerowanie z kijkami są najprostszymi formami ruchu prowadzącymi do poprawy zdrowia i kondycji fizycznej, a także zwiększenia poczucia własnej wartości.

Dlatego naszym celem jest zachęcenie społeczeństwa do większej aktywności fizycznej w około 100 miejscowościach Polski w tym samym czasie.


Wesprzyj nasze działania i bądź z nami 22 września podczas akcji "Biegiem Po Zdrowie" w jednej ze 100 miejscowości Polski, którą znajdziesz 5 czerwca na stronie www.biegiempozdrowie.pl


Koordynator akcji: Stefan Kalinowski - e-mail: biuro@biegiempozdrowie.pl


POLUB NAS

 https://www.facebook.com/AkcjaBiegiemPoZdrowie/


 NIE O WYNIK TU CHODZI, LECZ O UŚMIECH I ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy