Cel zbiórki:

rozpoczęcie funkcjonowania działalności centrum rozwoju artystycznego i duchowego w Legionowie

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiPatronujący filantrop: Emilia Sczaniecka

 

FUNDACJA PASJA ŻYCIA IM. S. JÓZEFY MENENDEZ

Bywa, że ludzie nie potrafią sobie radzić z problemami. Może dlatego, że wychowali się w rodzinie, gdzie ojciec lub matka byli alkoholikami; a może dlatego, że spotkali kolegów, którzy namówili ich do spróbowania narkotyków, a może po prostu zamiast akceptacji, miłości i troski otrzymali od najbliższych zapomnienie, pogardę, nienawiść…

Bywa też, że obok nas żyją ludzie, którzy marzą, by wyzwolić się z marazmu nieszczęść, odnaleźć pasję życia, „urodzić się” na nowo i szukać mądrości, piękna, dobra…

Obok nas żyją ludzie, którzy czekają na pomoc.

A na nich… czekać będzie Centrum Rozwoju Artystycznego i Duchowego Fundacji „Pasja Życia” w Legionowie. Tam przy pomocy przyjaznych terapeutów i specjalistów, będą mogli rozwijać swe talenty, zawodowe umiejętności oraz utrwalać postawy życiowe wypracowane wcześniej w długoterminowej terapii.

Centrum powstaje z inicjatywy Fundacji Pasja Życia im. S. Józefy Menendez, której celem jest przeciwdziałanie uzależnieniom i promocja zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Fundacja działa od 2006 roku i od początku kierują nią Jolanta Glapka – psycholog i siostra ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa Sacré Coeur.

Zbieramy środki na wyposażenie i rozwój Młodzieżowego Centrum Rozwoju Artystycznego i Duchowego Fundacji „Pasja Życia” w Legionowie.

Możesz nam pomóc!

Jesteśmy głęboko przekonani, że budowa Centrum ma sens, bo wpisuje się w konkretną realizację przykazania miłości Boga i bliźniego. Wierzymy, że nadzieja, którą żyjemy dotknie i Twojego Serca!

 

Szczegółowe informacje uzyskasz u koordynatora akcji:

Magdalena Myśliwiec

koordynator@pasjazycia.org

+48 607174577

 

Znajdź nas na stronie:

http://pasjazycia.org/

Facebook:

Fundacja Pasja Życia s. Józefy Menendez

 

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy