Cel zbiórki:

Stworzenie Talentowni oraz realizacja działań uwalniających talenty dzieci i młodzieży

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiFundacja Kwitnące Talenty

Pomagamy uwalniać talenty. Wierzymy, że wszyscy ludzie mają potencjał. Staramy się działać inaczej niż inni. Sposób, w jaki zmieniamy świat, polega na odkrywaniu i rozwijaniu talentów w sposób inspirujący, dopasowany do indywidualnych potrzeb, w przyjaznym klimacie i zaufaniu. Od 2012 roku pomogliśmy już 1269 osobom odkryć i rozwinąć swój potencjał. Z badań fundacji wynika, że 91% gimnazjalistów i 82% uczniów szkół ponadgimnazjalnych uważa, że nie ma żadnych talentów. Młodzi mają niskie poczucie własnej, są zagubieni i samotni. Z badań firmy Sedlak & Sedlak wynika, że 71% osób pracujących nie lubi swojej pracy. Krok po kroku staramy się zmianiać tą rzeczywistość.

Pragniemy stworzyć kolejne miejsce uwalniania talentów – Talentownię. Talentownia dedykowana jest dla dzieci i młodzieży poszukujących swojej drogi, wsparcia, bliskości, troski, chcących odkryć i rozwinąć swoje talenty i potencjał, by dzielić się tym co ma w sobie najlepszego. By być spełnionym i szczęśliwym dorosłym.
Do 2 czerwca 2019 Fundacja Kwitnące Talenty zbiera fundusze na stworzenie Talentowni – przestrzeni w której dzieci i młodzież uwolnią swoje talenty i potencjał. W przeciwnym razie ten wyjątkowy potencjał i talenty młodych grozi zmarnowaniu...

Szacowany koszt prac związanych ze stworzeniem i rocznym funkcjonowaniem Talentowni to aż 150 000 złotych!
Dwa lata otwarliśmy pierwszą Talentownię, jednak okazało się, że miejsce to nie było dogodne dla dzieci i młodzieży. Pragniemy ją przenieść do centrum miasta. To wąże się z kosztami. Dlatego nadal apelujemy o wsparcie. Pomóż nam kontynuować wsparcie dzieci i młodzieży. Dołóż swoje metry dobra i wygraj z nami Mistrzostwa Świata w Dobroci

Szczegółowe informacje uzyskasz u koordynatora akcji Piotra Koziola, tel. 607 55 00 62 oraz asystenta koordynatora Marty Komborskiej tel. 536 299 431, mail: fundacja@kwitnacetalenty.pl.

Więcej o nas znajdziesz na naszej stronie www.KwitnaceTalenty.pl oraz naszym profilu na Facebooku KwitnaceTalenty.

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy