Cel zbiórki:

Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych oraz wprowadzenie innowacyjnych  form wsparcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiPatronujący filantrop: Józefa Majewska

 

Cel zbiórki:

Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych oraz wprowadzenie innowacyjnych  form wsparcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.

PSONI – Koło w Tarnowie jest 45 letnią organizacją pożytku publicznego założoną i prowadzoną przez rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jest liderem wśród organizacji działających na rzecz niepełnosprawnych w regionie tarnowskim.
Od 1995 roku otworzyliśmy 6 placówek tj. Dzienne Centrum Aktywności, Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Kolorowy Zakątek”, Ośrodek Wczesnej Interwencji, Warsztat Terapii Zajęciowej, Dom Pomocy Społecznej, Mieszkania Chronione Wspierane dla kobiet i mężczyzn
z niepełnosprawnością intelektualną. Obecnie wsparciem objętych jest ponad 160 dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną, którzy  korzystają z kompleksowej, wielodyscyplinarnej rehabilitacji, terapii, edukacji, przygotowania do pracy, opieki mieszkaniowej, rekreacji, wspierania w samodzielności.

Nasze „Kilometry Dobra” zbieramy  na samochód – autobus, którym dowożone będą osoby niepełnosprawne na zajęcia do Placówek oraz na wsparcie rehabilitacji i edukacji dzieci i młodzieży.

Koszt naszych przedsięwzięć to około 100 000,00 zł.

Pomóż nam zrealizować nasze marzenia aby naszym dzieciom żyło się łatwiej.      

Co się martwisz, co się smucisz – wrzuć złotówkę, uśmiech wróci.

Szczegółowe informacje uzyskasz:

Lucyna Cichoń, Przewodnicząca Zarządu Koła, tel . 604-166-961, e-mail:  zk.tarnow@psoni.org.pl,

Katarzyna Tulik, tel  504-235-407

Agnieszka Duda,  tel. 606-884-248

 

Więcej o nas znajdziesz na naszej stronie www.psoni.org

oraz naszych profilach na Facebooku:

1. PSONI Koło w Tarnowie

2. Przedszkole Kolorowy Zakątek przy PSONI Koło w Tarnowie

3. Warsztat Terapii Zajęciowej – PSONI Koło w Tarnowie

4. Dom Pomocy Społecznej przy PSONI – Koło w Tarnowie

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy