Cel zbiórki:

Zorganizowanie niezapomnianego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z domów dziecka

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiFolwark Toporzysko – tu może zdarzyć się wszystko!

Kiedyś była to opuszczona i zaniedbana gajówka. Dziś to tętniący życiem i pulsujący dobrymi wibracjami drewniany ośrodek wypoczynkowy z profesjonalną infrastrukturą jeździecką. Podobnie pozytywna przemiana dokonuje się we wszystkich, którzy odwiedzają nasze miejsce. Szerzej się uśmiechają, optymistyczniej patrzą na świat i czują się lepiej.

Dziś taką szansę na metamorfozę chcemy dać dzieciom z domów dziecka. Organizujemy dla nich turnusy zielonych szkół, podczas których będą mogli odpocząć od codziennych trosk, odetchnąć najświeższym w Małopolsce powietrzem i zapoznać się z najprzyjaźniejszymi końmi.

Zrobimy wszystko, by pobyt u nas przyniósł im ogrom radości, zainspirował ich do większego optymizmu oraz pozostawił ich z budującymi wspomnieniami. Dziećmi z rodzin zastępczych zajmą się nasi najlepsi opiekunowie, a swoje pierwsze jeździeckie kroki stawiać będą pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Młodym ludziom udostępnimy nasze przytulne, urządzone w drewnie pokoje oraz wielką ujeżdżalnię, na której ćwiczą zawodowi jeźdźcy.

Oprócz zajęć w siodle nie braknie licznych terenowych wycieczek po terenie Podbabiogórza. Folwark Toporzysko otacza morze szumiących lasów, kryjących liczne, malownicze szlaki, idealnie nadające się na długie wędrówki.

By zrealizować to wspólne marzenie – dzieci i nasze – potrzebujemy Waszego wsparcia. Dołóżcie swoje metry dobra do naszego celu i pomóżcie nam urządzić niezapomniane zielony szkoły dla dzieci z domu dziecka.

 

Więcej informacji o naszej akcji uzyskasz pod adresem sekretariat@toporzysko.pl lub pxz@pzielinski.pl.

By odkryć magię Folwarku Toporzysko, najlepiej jest odwiedzić nas osobiście. Jeśli nie dacie rady, zajrzyjcie na toporzysko.pl lub facebook.com/toporzysko

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy