Cel zbiórki:

oratoryjny program stypendialny dla dzieci i młodzieży

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji ORATORYJNY PROGRAM STYPENDIALNY DLA DZIECI  i  MŁODZIEŻY”

W naszym środowisku jest wiele dzieci i młodzieży, których należy wesprzeć, aby mogli się integralnie rozwijać oraz realizować swoje pasje. Chcemy zebrać na ten cel co najmniej 30 000 zł.

ORATORIUM w ŻYRARDOWIE to wspólnota dzieci, młodzieży i wychowawców dbająca o to, by wspólnie spędzony czas był ciekawy, wartościowy i pełen radości. Patronuje nam św. Jan Bosko, dlatego za jego przykładem wychowujemy DOBRYCH CHRZEŚCIJAN i UCZCIWYCH OBYWATELI.

W naszym Oratorium zagrasz w bilarda i cymbergaja, piłkarzyki i ping-ponga, nogę, siatkę i kosza, w planszówki i na gitarze. Odrobisz lekcje i zrobisz babeczki, zjesz podwieczorek i pojedziesz na kolonię. Nawiążesz tu wiele dobrych znajomości i przyjaźni. Rozwiniesz swoje talenty, a jako Animator uczynisz wiele dobra dla innych. Krótko mówiąc dobrze spędzisz tu czas na wiele różnych, niewymienionych jeszcze sposobów. A w tym wszystkim piękne jest to, że w Oratorium doświadczysz jak dobry jest Bóg.

Jak wykorzystamy KILOMETRY złotówek?

Przeznaczymy je na funkcjonujący już „ORATORYJNY PROGRAM STYPENDIALNY DLA DZIECI  i MŁODZIEŻY”.  Zatem jeśli możesz wpłacić nam 1 zł, to będziemy bardzo wdzięczni ale jeśli możesz wpłacić więcej, to tym bardziej ucieszysz nas wszystkich. Do wsparcia nas niech Cię zainspiruje Patron naszej zbiórki – hrabia Feliks Sobański, działacz społeczny i charytatywny, fundator stypendiów dla młodzieży, który część swego życia spędził w posiadłości Guzów, położonej nieopodal Żyrardowa.

Dziękujemy więc za Twoją pomoc i zapraszamy w odwiedziny na ul. Salezjańską 7 w Żyrardowie.

Nie zwlekaj, od razu odwiedź nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/oratorium.w.zyrardowie, a jeśli chcesz konkretnie o coś dopytać, to napisz maila do naszego Koordynatora akcji Kilometry Dobra na adres: oratorium-zyrardow@salezjanie.pl , jest nim ks. Łukasz Owsianko sdb.

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Partnerzy