Fundacja Ewdomed. Hospicjum Domowe EwdomedKonstancin-Jeziorna


Cel zbiórki:

Zakup mobilnego sprzętu diagnostycznego w celu docierania z nim do podopiecznych w ich miejscach zamieszkania oraz rozbudowa gabinetów na potrzeby pacjentów onkologicznych, ich bliskich i personelu medycznego

Kwota zebrana: 1 022,00 złKim jesteśmy?

Godność drugiego człowieka, jest podstawową wartością naszej cywilizacji” (ks. abp. prof. J. Życiński). Fundacja Ewdomed powstała w grudniu 2019 r. Skupia ludzi wrażliwych na potrzeby innych, nie bojących się trudnych wyzwań. Chcących sprawić, by podopieczni, pomimo choroby, często wielkiego bólu, nie czuli się osamotnieni, mieli marzenia, pragnienia i nadzieję. Wspierając Hospicjum Ewdomed, udzielamy wsparcia osobom chorym przewlekle, nieuleczalnie, w ich domach, ośrodkach leczniczych i opiekuńczych, w szczególności w hospicjach.

Czym się zajmujemy?

Celem Fundacji jest organizowanie i udzielanie kompleksowej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej, osobom dorosłym chorym przewlekle i w końcowej fazie choroby nieuleczalnej, w szczególności w ich domach. Udzielanie pomocy rodzinom i opiekunom chorych oraz osieroconych. Dużą wagę przywiązujemy do edukacji społeczno – kulturalnej dzieci, młodzieży i dorosłych, promocji i organizacji wolontariatu, działalności charytatywnej, rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Przybliżamy nasze idee organizując m.in. wydarzenia kulturalne, turystyczne, rekreacyjne.

Nasz cel

Zakup mobilnego sprzętu diagnostycznego (USG i aparatu do drenażu limfatycznego) w celu docierania z nim do podopiecznych w ich miejscach zamieszkania oraz rozbudowa gabinetów na potrzeby pacjentów onkologicznych, ich bliskich i personelu medycznego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami – razem możemy więcej!

ul. Piłsudskiego 3a, 05-510 Konstancin – Jeziorna

734 462 002

biuro.fundacjaewdomed@gmail.com

https://fundacjaewdomed.pl/