Konferencja i Gala Kilometrów Dobra 2019

10 października 2019

Za nami niezwykle ważne wydarzenie – Konferencja i Gala Kilometrów Dobra. 8 października w Krakowskim Teatrze Variété wspólnie z naszymi partnerami, zaprzyjaźnionymi organizacjami oraz wszystkimi, którzy kibicują i wspierają Kampanię, świętowaliśmy sukcesy ostatnich lat. 

Wydarzenie prowadzone przez Macieja Orłosia, rozpoczęło się od Konferencji, podczas której wysłuchaliśmy prelekcji przedstawicieli wybranych organizacji, chcących podzielić się z nami doświadczeniem zdobytym w Kilometrach Dobra oraz sukcesami, jakie odnieśli biorąc udział w Kampanii. Po Konferencji był czas na integracyjne rozmowy i wymianę serdeczności. Atmosfera była niesamowita, a to wszystko dzięki wspaniałym uczestnikom, których łączy jeden cel – czynienie dobra.

Uroczystą Galę otworzył Prezes Fundacji Polskiego Instytutu Filantropii Robert Kawałko. Następnie wszyscy goście obejrzeli film poświęcony Kampanii Kilometrów Dobra oraz wysłuchali inspirującego wystąpienia Jana Meli. Prezes Fundacji wręczył również dyplomy i statuetki przedstawicielom organizacji biorących udział w Kilometrach Dobra. Tym gestem wyraził wdzięczność za ich udział w Kampanii i podkreślił, jak ważną i nieocenioną pracę wykonali na rzecz wspólnego sukcesu oraz rozwoju filantropii w naszym kraju. Uroczystości towarzyszyły koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej – Kasi Moś z zespołem oraz Zespołu Perfect, którzy porwali całą publiczność do wspólnej zabawy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za atmosferę, jaką stworzyliście w czasie naszego spotkania w Krakowie i bezinteresowne dobro, które od Was płynie każdego dnia. To dzięki Wam i Waszym staraniom możemy ciągle dodawać kolejne kilometry dobra, które służą szczytnym celom jednocześnie zbliżając nas do pobicia rekordu Guinnessa!

Zapraszamy do udziału w 7. Edycji Kampanii Kilometry Dobra! Mamy nadzieję, że na kolejnej Gali spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Szczególne podziękowania składamy naszym Patronom Honorowym i Partnerom:

Wojewodzie Małopolskiemu Piotrowi Ćwikowi

Prezydentowi Miasta Krakowa Jackowi Majchrowskiemu (http://www.krakow.pl)

Ministerstwu Sprawiedliwości

Funduszowi Sprawiedliwości

Wodociągom Miasta Krakowa

Narodowemu Instytutowi Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Dodaj komentarz